Selim Temo İstanbul’da
Haber
17 Haziran 2022 - Cuma 18:10
 
Selim Temo İstanbul’da
Medya Kitabevi’ne bir destek de Selim Temo’dan. Selim Temo 18 Haziran Cumartesi günü Medya Kitabevi’nde okurlarıyla buluşacak.
Kültür Sanat Haberi
Selim Temo İstanbul’da

FERSUDE - Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır, Mardin, Urfa, Ağrı, Van ve Muş’ta okurlarıyla buluşan Selim Temo, söyleşi ve imza dizisini İstanbul’da tamamlayacak. 18 Haziran Cumartesi günü, İstiklal Caddesi’ndeki Medya Kitabevi’nde gerçekleşecek etkinlikte Temo okurlarıyla sohbet edip kitaplarını imzalayacak.

 

İstanbul’da Kürtçe ve Kürtlerle ilgili kitaplar satan Medya Kitabevi, son dönemde kiralardaki aşırı artış nedeniyle zor durumda olduğunu ilan etmişti. Bu açıklamadan sonra okur ve yazarların yoğun desteği ile kitabevinde çeşitli etkinlikler düzenlenmeye başlandı.

 

Medya Kitabevi’ne desteklerden biri de Selim Temo’dan geldi. Yazar ve akademisyen Temo, 18 Haziran Cumartesi günü Medya Kitabevi’nin İstiklal Caddesi, Elhamra Pasajı, 130/6’daki adresinde okurlarla bir araya gelecek. Saat 15:00’da başlayacak olan etkinlik, 18:00’a kadar devam edecek. Etkinliğe katılamayacak okurlar ise, kitabevinin 0533 611 08 96 no’lu telefonu üzerinden kitap ayırtıp imzalatabilirler.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı