Dünyaca ünlü müzisyenin Ankara konseri iptal edildi
Haber
27 Mayıs 2022 - Cuma 10:58
 
Dünyaca ünlü müzisyenin Ankara konseri iptal edildi
Keman virtüözü İspanyol müzisyen Ara Malikian'ın beklenen konseri, Kültür Bakanlığı'nın programından çıkarıldı.
Kültür Sanat Haberi
Dünyaca ünlü müzisyenin Ankara konseri iptal edildi

FERSUDE - İspanyol müzisyen Ara Malikian’ın Ankara konseri iptal edildi. İptal nedenine ilişkin açıklama yapılmazken, Malikian geçtiğimiz gün sosyal medyada hedef gösterilmişti.

 

Kültür Bakanlığının festival programı kapsamında düzenleyeceği İspanyol keman virtüözü Ara Malikian'ın 11 Haziran'daki konseri iptal edildi. Konserin iptaline ilişkin bir açıklama yapılmadı.

 

Ara Malikian konseri için bilet alanlar, konser iptalini bir mesajla öğrendi.

 

 

BİLETLERİ HALA SATIŞTA

'The Ara Malikian World Tour' kapsamında Türkiye'ye gelecek olan keman virtüözü Malikian'ın 9 Haziran’da Zorlu PSM’de vereceği konserin biletleri ise hâlâ satışta.

 

Alper Fidaner (@DemodePop) isimli Twitter kullanıcısı, “Şimdi de Kültür Bakanlığı'nın festival programı kapsamında düzenlediği Ara Malikian konseri hiç bir açıklama yapılmadan iptal edilmiş. Bilet alanlar durumu dün gelen mesajla öğrenmişler. Ara Malikian Türkiye'de defalarca konser yapmış, tanınmış bir keman virtüözü.” yazdı.

 

 

 

İPTAL NEDENİ AÇIKLANMADI

Başkent Kültür Yolu Festivali kapsamında konser vermesi planlanan Malikian’ın konserinin iptal edilmesiyle ilgili bilgi almak için Evrensel gazetesinin ulaştığı festival sorumluları bilginin Güzel Sanatlar Birimi’nden geldiğini ve kendilerine de iptal nedeninin iletilmediğini paylaştılar.

 

Malikian, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada hedef gösterilmişti.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı