Cuma namazı sırasında camiye giren kadın 'Açız' diye bağırdı
Haber
21 Ocak 2022 - Cuma 14:32
 
Cuma namazı sırasında camiye giren kadın 'Açız' diye bağırdı
Cuma namazı sırasında Burdur Ulu Camii'ye giren bir kadın camiye girerek açız diye bağırdı.
Yaşam Haberi
Cuma namazı sırasında camiye giren kadın  'Açız' diye bağırdı

FERSUDE - Cuma namazı sırasında Burdur Ulu Camii'ye giren Z.D. isimli kadın "Burada dünya kadar emekli var ve biz açız aç" diye bağırmaya başladı.

 

Burdur Ajans'ta yer alan habere göre; Z.D. nin yanına giden cami cemaati kadını dışarıya çıkması konusunda ikna etmeye çalıştı.

 

 

"Burada bir dünya emekli var açız aç" diye bağırdıktan sonra dışarıya çıkan ve ortadan kaybolan kadın Burdur Emniyet Müdürlüğü tarafından gözaltına alındı.

 

İfadesi alınan Z.D ile ilgili olarask Burdur Valiliği yazılı bir açıklamada bulunarak "Adı geçen ile ilgili yapılan incelemede; Z.D. isimli vatandaşın olay anında alkollü (2.32 promil) olduğu tespit edilmiş , vatandaşın tedavi ve ihtiyaçlarının karşılanması için Valiliğimizce gerekli çalışmalar başlatılmıştır" ifadelerine yer verildi.

 

İşte Burdur Valiliği tarafından yapılan o açıklama

21/01/2022 tarihinde İlimiz Merkez Ulu Camii’nde Cuma Namazı öncesi vaaz esnasında Z.D. isimli bayan bir vatandaşımız cami içerisinde cemaate hitaben bazı söylemlerde bulunmuştur.

 

Adı geçen ile ilgili yapılan incelemede; Z.D. isimli vatandaşın olay anında alkollü (2.32 promil) olduğu tespit edilmiş, vatandaşın tedavi ve ihtiyaçlarının karşılanması için Valiliğimizce gerekli çalışmalar başlatılmıştır.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı