Çevrimiçi Öğrenme Platformu 'STOK' erişime açıldı
Haber
16 Aralık 2021 - Perşembe 18:19
 
Çevrimiçi Öğrenme Platformu 'STOK' erişime açıldı
Aylarca süren hummalı çalışmanın ardından Çevrimiçi Öğrenme Platformu “STOK” erişime açıldı.
Kültür Sanat Haberi
Çevrimiçi Öğrenme Platformu 'STOK' erişime açıldı

FERSUDE - Çevrimiçi Öğrenme Platformu “STOK,”  “madem ki değişim istiyoruz, daha güçlü olmalıyız” mottosuyla yola çıktı.

 

Platformdan yazılı bir açıklama yapıldı. Açıklamada; 

 

"Sivil toplumda hepimiz hızla değişen dünyanın gidişatına yön vermek için bir araya geliyoruz. Yaşadığımız toplumda daha fazla iyilik, daha fazla güzellik, daha fazla katılım olsun istiyoruz. Bunun için güçlü bir sivil topluma, güçlü örgütlere, birlikte güçlenmeye ihtiyaç var.  

 
“Hepimiz” için yıllar boyunca birlikte öğrendiklerimizi pandemiyle geçen aylar boyunca bir çevrimiçi öğrenme platformunda bir araya getirdik ve ona STOK adını verdik. Ve artık STOK, 15 Aralık 2021 itibariyle sivil toplum örgütlerinin üyelerinin, çalışanlarının, gönüllülerinin, destekçilerinin, takipçilerinin, aktivistlerinin tüm meraklıların, kısaca hepimizin erişimine açıldı.

 

STOK kendisine ait yıllık takvimi, müfredatı, dersleri, sınıfları, ödevleri, yoklamaları, karneleri ve eğitmenleri ile bizimle birlikte, bizim için oluşturulmuş bir platform. Ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarımızı karşılamak ve yaratmak istediğimiz değişimin kesintiye uğramadan sürdürülmesi için bilginin stoklanmış hali sanki.

 

Kalkıp gideceğiniz bir yer değil STOK, aksine her yerden dahil olabileceğiniz bir dijital öğrenme platformu. Derse geç kalmak yok, ders notlarının peşinden koşmak yok... Peki ne var? Ekrandan açılan bir giriş kapısı var ve içeri girmek için ve de sadece üye olmak yeterli. Üye olmak için de sadece meraklı olmak," denildi. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı