AKP'lilere göre çöpten ekmek toplayanlar, ekmekleri keyiften topluyor!
Haber
20 Aralık 2021 - Pazartesi 08:39
 
AKP'lilere göre çöpten ekmek toplayanlar, ekmekleri keyiften topluyor!
İstanbul’da yapılan bir sokak röportajında ekonomik krizin olmadığını savunan bir vatandaş, “Çöpten ekmek toplayanlar var” sorusuna “Onlar keyiften yapıyor” diye karşılık verdi.
Yaşam Haberi
AKP'lilere göre çöpten ekmek toplayanlar, ekmekleri keyiften topluyor!

FERSUDE - İstanbul’da yapılan bir sokak röportajında ekonomik krizin olmadığını savunan bir vatandaş, “Çöpten ekmek toplayanlar var” sorusuna “Onlar keyiften yapıyor” diye karşılık verdi.

 

İstanbul Pendik’te Vatandaş TV isimli Youtube kanalının yaptığı röportajda konuşan birkaç kişi ekonomik krizin olmadığın savundu. “Türkiye’de aç olan kimse yok. Açım diyen kim varsa yalan söylüyor” diyen kişiye muhabirin “Çöpten ekmek toplayanlar var?” diye karşılık vermesi üzerine ise “Onlar keyiften yapıyor. Yalan onlar. Çöpten ekmek toplayanlar senden benden iyi. 4 tane dairesi olanlar çöpten ekmek topluyor. Onlar keyiften alışkanlıktan yapıyorlar. Aç adam yok.” diye karşılık verdi.Röportaj veren başka bir kişi ise “Ekonomik kriz yok. Herkesin altında 150 bin liralık araba var. Erdoğan geldi geleli araba satın alabiliyorlar.” diyerek ekonomik krizin olmadığını savundu. Muhabirin, “Gazetecilik yapıyoruz, alamıyoruz” demesi üzerine ise “Alırsın, alırsın” diye karşılık verdi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı