Deniz Seki: Hülya Avşar'a laf söyleyenin elini ayağını ısırırım
Haber
23 Aralık 2021 - Perşembe 10:41
 
Deniz Seki: Hülya Avşar'a laf söyleyenin elini ayağını ısırırım
Şarkıcı Deniz Seki, “Gerekirse simit yiyelim” diyen Hülya Avşar’a sahip çıktı. Seki, “Ona laf söyleyenin elini ayağını ısırırım” dedi.
Yaşam Haberi
Deniz Seki: Hülya Avşar'a laf söyleyenin elini ayağını ısırırım

FERSUDE - Şarkıcı Deniz Seki, “Gerekirse simit yiyelim” diyen Hülya Avşar’a sahip çıktı. Seki, “Ona laf söyleyenin elini ayağını ısırırım” dedi.


Şarkıcı Deniz Seki, “Ekonomik krizin herkese ve her kesime mutlaka yansıması oluyor. Benim bildiğim bir tek şey var. Türkiye’de hatta şimdiki duruma göre dünyada eğer hayattaysan, mutlaka bu tür günleri, bu zamanları öngörüp biraz daha farklı yaşam çizmek lazım. Ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız. ‘Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz’ falan. Gerekirse yenecek ama bu günler de biraz kolay atlatılacak. Biraz bizim bu işi bireysel halletmemiz gerekir diye düşünüyorum.” ifadelerini kullanan Hülya Avşar’a destek verdi.“Elini ayağını ısırırım”


Sözleri sebebiyle büyük tepki toplayan Avşar’a Deniz Seki destek verdi. Seki, “Hülya Avşar’a laf söyleyenin böyle ayağını ısırırım, elini ısırırım. Hülya Avşar çok özel bir kadındır. Hülya Avşar hakkında konuşanı gerçekten ısırırım yani. Harbi ısırırım ve ısırığımda çok kuvvetlidir.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı