Altınoluk’ta Doğa ile iç içe yeni bir tatil deneyimi
Haber
06 Temmuz 2022 - Çarşamba 12:29
 
Altınoluk’ta Doğa ile iç içe yeni bir tatil deneyimi
Balıkesir’in Edremit İlçesine bağlı Altınoluk’ta farklı tatil tercihlerine göre tasarlanmış 2 farklı tatil mekânı misafirlerini bekliyor.
Yaşam Haberi
Altınoluk’ta Doğa ile iç içe yeni bir tatil deneyimi

Fersude- Oksijen deposu olarak tanımlanan Altınoluk yaz aylardı büyükşehirlerde yaşayan binlerce insanın yaz aylarında temiz havayla temas etmek için tercih edilen tatil beldelerinin başında geliyor. Denizi ve doğasıyla büyülen Altınoluk farklı tatil tercihleri için tasarlanmış iki mekanla bu yılının yorgunluğunu atmanız için sizi yeni bir deneyime çağırıyor.

Altınoluk’ta bulunan tarihi manastır binasında tarih ve doğa ile iç içe bir tatil deneyimi sunan Antik Manastır Butik Otel Altınoluk’un en güzel koylarına ve tarihi alanlarına yakınlığı ile dikkat çeken önemli mekânlardan biri. 19 odası olan Butik otelde ailenizle birlikte keyifli zaman geçireceğiniz bir mekân.

Altınoluk’un bir diğer dikkat çeken mekanı Albartos Dağ Evleri, Kazdağlarının içinde doğa ile iç içe bungalov evlerde tatil imkanı sunuyor. Özel tasarlanan evlerde bulunan balkon ve verandalarda doğanın tadını çıkaracağınız evlerde her sabah açık büfe köy kahvaltısı ile güne keyifli başlamanızı sağlıyor. Deniz ve tarihi alanlara kolay ulaşımın sağlayabileceğiniz Albartos Dağ Evleri daha önce yaşamadığınız bir tatil deneyimi sunuyor.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı