AKP'li Zülfü Demirbağ: Komünistlerde zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur
Haber
03 Ocak 2022 - Pazartesi 06:55
 
AKP'li Zülfü Demirbağ: Komünistlerde zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur
HDP ve ‘Komünist’ partisinin Millet İttifakı’nın ortaklarından olduğunu öne süren Demirbağ, ”Bir de Komünist Partisi var. Komünistlerde zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur, aile namus anlayışı olmaz” dedi.
Siyaset Haberi
AKP'li Zülfü Demirbağ: Komünistlerde zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur

FERSUDE - AKP Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ çıktığı yerel bir televizyon programında tepki çeken açıklamalarda bulundu. HDP ve ‘Komünist’ partisinin Millet İttifakı’nın ortaklarından olduğunu öne süren Demirbağ, ”Bir de Komünist Partisi var. Komünistlerde zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur, aile namus anlayışı olmaz” dedi.

 

CHP ve İYİ PARTİ’yi eleştirdi

 

Millet İttifakını eleştiren Demirbağ, ‘Komünist partisinin’ millet ittifakının ortağı olduğunu iddia ederek ağır ithamlarda bulundu. AKP Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’ın yerel kanalı Kanal Fırat’ta sunucunun, “Millet ittifakına özel ahlak eğitimi vermek lazım diyorsunuz özel ahlak eğitimi ne demek sayın vekil?” sorusuna şöyle cevap verdi;

 

“Şimdi Millet İttifakının paydaşlarına bakalım, biri kim CHP-Kılıçdaroğlu. Lider partiler liderlerle anılır bilinir, partiye bakmaz insanımız lidere bakar.Daha öncesinde de biliyorsunuz Cumhurbaşkanımıza bir konuda cevap verirken dinleyenlerin affına sığınıyorum orada diyor ki ‘Bunu bana diyenin an an an’ diyor duruyor, mecliste konuşma yaparken bir el hareketi yapıyor o el hareketini sosyal medyada iki yaşındaki çocuklara uyarladılar.”

 

Demirbağ, “Hatta o el hareketini göstererek Millet İttifakının yeni amblemi dediler. Alay konusu oldu her hareketi faul. Cumhurbaşkanımız dedi sabah yalan akşam yalan. Vergiye tabi olmadığı içinde bol keseden sallıyor geziyor bu Kılıçdaroğlu. İkincisi İYİ Parti.” dedi.

 

“Komünistlerde aile namusu anlayışı olmaz”

 

Demirbağ, HDP’nin ve Komünist partisinin de Millet İttifakının ortakları olduğu iddiasında bulunarak, “Üçüncü ortağı gayri resmi ve gayrimeşru ortağı PKK-HDP. Amerika’nın kurduğu Türkiye başta olmak üzere Ortadoğu’yu kan gölüne çevirmek, bölmek, parçalamak, idare etmek amacıyla görevlendirdiği örgütler bunlar.” dedi.

 

“PKK ne yapıyor HDP’nin sponsorluğunda dağa giden 12-15 yaşındaki o gencecik çocuk diyebileceğimiz kızları orada taciz tecavüz istismara maruz kalıyor. Buda PKK-HDP. Bütün bunları birleştirdiğiniz zaman bir de komünist partisi var komünistler de zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur, aile namus anlayışı olmaz.” diyen Demirbağ, “Bir de LGBT var LGBT’nin ne olduğu da malum. Millet İttifakı bu onun için bunları topyekûn ahlak eğitiminden geçirmek lazım.” dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı